BS Bralczyk

BS Bralczyk

077/421-91-17
ul. Ozimska 3a 46-053 Lędziny

BS Bralczyk

Start
O Firmie
Oferta
Autoryzacja Bosch
Galeria
Lokalizacja
 • BS Bralczyk - Przegląd jesienny

  Przegląd jesienny

  Sprawdź, czy jesteście bezpieczni na drodze. Zapraszamy do autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #PrzeglądJesienny
  zobacz więcej
 • BS Bralczyk - Przegląd przedurlopowy

  Przegląd przedurlopowy

  Na urlopie szkoda czasu na problemy z autem. Zapraszamy do Bosch Car Service na akcję #PrzeglądPrzedurlopowy. Nasi specjaliści sprawdzą stan techniczny auta, elementy związane z bezpieczeństwem jazdy i przygotują Wasz samochód do wspaniałej wakacyjnej podróży!
  zobacz więcej

BS Bralczyk

ul. Ozimska 3a
46-053 Lędziny
Pokaż na mapie
077/421-91-17
077/421-91-17
pon.-pt.
sobota
7:30 - 16:00
nieczynne
Wyślij e-mail

O Firmie

 
     BS Bralczyk działa na opolskim rynku motoryzacyjnym od 1983 roku (jako BOSCH SERVICE OD 2010 r.). Zaczynając od małego zakładu mechaniki samochodowej, firma z upływem czasu, stając naprzeciw coraz większym wymaganiom stawianym przez klientów, przekształciła się w prężnie działający profesjonalny serwis samochodowy. Naszymi klientami są zarówno detaliczni odbiorcy, wykorzystujący samochody do celów prywatnych, jak i duże przedsiębiorstwa, dla których w pełni działający park maszynowy jest kluczowym wyznacznikiem  ich osiągnięć.
 
      Profesjonalizm i pasja, to dwie charakterystyczne cechy pracowników BS BRALCZYK. Cała kadra pracownicza firmy, posiada wykształcenie z dziedzin takich jak: mechanika, blacharstwo oraz elektronika samochodowa. Ich wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, sprawia, iż samochód powierzony Nam przez Państwa jest perfekcyjnie sprawdzany, diagnozowany i w przypadku konieczności naprawiany. Pasja motoryzacją, która cechuje pracowników, powoduje, iż nowości techniczne z zakresu samochodów osobowych jak i dostawczych nie są Im obce. Dodatkowo odbywają Oni specjalistyczne szkolenia z zakresu diagnostyki, naprawy oraz innych dziedzin związanych z motoryzacją. 
BS Bralczyk
BS Bralczyk

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.